Radovan Dulín (38) svoj sen o výhre v jedenástej sérii reality show Farma nenaplnil. Vo finále totiž pomerne suverénnym spôsobom triumfoval Gabriel Sedláček (23), ktorý si bude užívať výhru 75 000€. Celý večer poznačilo video, v ktorom sa objavila Radova (ex)snúbenica Ivka, keď povedala slová, ktoré podľa mnohých divákov Rada rozhodili. A statný východniar sa k finále vyjadril pár hodín po jeho skončení! 

O romániku, ktorý prežil na Farme Rado s Kristi Dali, a kvôli ktorému sa skončil jeho šesťročný vzťah s bývalou snúbenicou Ivkou, sa toho popísalo až až. Réžia to celé zaklincovala videom, v ktorom sa priamo počas živého vysielania finále vyjadrila k celej tejto situácii Radova bývalá priateľka.

To samozrejme favorizovanému farmárovi na pohode nepridalo a bolo na ňom zrejmé, že je rozhodený, čo sám priznal už počas prenosu. Po finále však na Instagrame tomuto momentu nevenoval pozornosť a uznal, že mal viac bojovať, ale súper (Gabo) bol podľa neho silnejší. V komentároch si navyše získal obrovskú podporu svojich fanúšikov, pre ktorých je vraj skutočným víťazom on. Celé Radove vyjadrenie si môžete prečítať nižšie!

Radove vyjadrenie k finále Farmy 11

No a rozprávky je koniec…možno som veľa ľudí sklamal vo finále ale život nekončí a ide sa ďalej…🚶🏻‍♂️ To ako to dopadlo za to si môžem sám a nikto iný🤔. Áno…mal som viac bojovat💪🏽💪🏽no super bol silnejší. Farma mi veľa dala, či už do života alebo skúsenosť so zvieratami ktorá mi ostane ešte dlho v pamäti….netreba sa opúšťať a prijať to čo je teraz…a ako sa hovorí ??? ..všetko zle je na niečo dobre…❤️Posielam…ona vie komu😘😘

Foto: Instagram/Radovan.d, Facebook/Farma