Matej Jurkovič (41), ktorého televízia Markíza vylúčila z tohtoročnej Farmy za fyzický atak na Rasťa Mojseja (40) sa pustil do moderátora bonusovej relácie Farma X-tra a zároveň exfarmára Martina Šmahela (37). Ten totiž prednedávnom zverejnil video, na ktorom posudzoval spomínaný incident, čo sa Jurkovičovi evidentne nepáčilo! 

Spomínané video, v ktorom sa Šmahel rozhovoril o tohtoročnom najväčšom farmárskom konflikte, žiaľ, už nie je k dispozícii. Jeho autor ho totiž odstránil pravdepodobne práve potom, čo sa Jurkovič rozhodol verejne obrániť a ohradiť voči jeho slovám, na čo má, samozrejme, plné právo. Matej si však uložil screenshot svojho komentáru, ktorý napísal pod tento príspevok tesne predtým, ako bol bez okolkov zablokovaný práve samotným Šmahelom.

Ten sa rozhodol držať bobríka mlčanlivosti aj po prekvapivých obvineniach zo strany Jurkoviča, ktorý tvrdil, že pri incidente medzi Šmahelom a Jurajom Solčanským počas minuloročnej Farmy X museli dokonca zasahovať SBS-kári. Nuž, teraz zostáva iba na vás, komu dáte za pravdu a nižšie si môžete pozrieť vyjadrenie Mateja Jurkoviča na adresu Martina Šmahela v plnom znení!

Matej Jurkovič reakcia na Martina Šmahela

Vyjadrenie Martina Šmahela k utajenému útoku – TU

Foto: Instagram/Matej.jurkovic.official, Instagram/Martinsmahel, Farma.markiza.sk