Jeho minuloročné víťazstvo v súťaži Gayman roka vyvolalo aktuálne na internete doslova vojnu. Lukáš Grečko je najkrajším gayom v rámci Slovenska a Česka, pričom obe krajiny bude tento rok reprezentovať v Poľsku na súťaži Mr. Gay Europe 2018.

Mladík pochádza zo Spišskej Novej Vsi a práve na facebookovej stránke tohto mesta sa pochválili jeho úspechom, čo spustilo obrovskú diskusiu. Ozvalo sa totiž mnoho homofóbnych Slovákov, ale aj takí, ktorí Lukášovi fandia.

Do ostrej diskusie sa zapojila aj samotná Lukášova mama. „Milujem môjho syna! A je mi úplne jedno, kto si čo myslí. Je to môj syn a najúžasnejšie dieťa na svete, so srdiečkom na pravom mieste.“ Okrem iného napísala, že sa nehanbí za to, ako svojho syna vychovala. Opačný názor však malo mnoho iných ľudí: „Si robíte zadok. Toto môže pridať normálny človek? To máme byť hrdí na toto? Kriste, ja sa sťahujem niekde,“ napísal jeden z komentujúcich.

Ku ktorej skupine diskutujúcich sa pripájate vy – k tej, ktorá mladíkovi fandí alebo ktorej Lukáš dvíha žlč? Napíšte nám do komentára pod príspevok na Facebooku – TU!

Celá diskusia na Facebooku

Lukáš Grečko

Ďalšie naše články nájdete na Manmagazin.sk — TU

 

Foto: Facebook, Instagram