Na slovenskej rapovej scéne vládne už pár dní verejná vojna, ktorú odštartoval Moloch Vlavo skladbou Bum Péler. V nej Bratislavčan dissuje takmer všetkých svojich kolegov, čo neostalo bez povšimnutia ani u Majka Spirita. Ten mu to vrátil v podobe naloženého songu Prvý a posledný. Teraz však prichádza ďalšia odveta!

Po tom, ako sa Majk Spirit snažil 12 rokov svojho kolegu Denisa Domarackého, známeho pod umeleckým menom Moloch Vlavo, ignorovať, mu už pretiekol pohár trpezlivosti. Vydal tak skladbu Prvý a posledný, v ktorej mu poriadne naložil na frak, pričom dal zároveň Molochovi 48 hodín na odpoveď.

Od zverejnenia mimoriadne úspešnej skladby Prvý a Posledný ubehli štyri dni, avšak žiadny ďalší hudobný diss zo strany Molocha neprišiel. Moloch Vlavo ale zašiel ešte ďalej. Počas tohto času zrejme pracoval na tom, aby Spiritova skladba zmizla z YouTube. Dôvodom je vraj to, že video bolo nahlásené kvôli zneužitiu autorských práv, Grimaso totiž zmixoval vety z Molochovej tvorby a dali ich na koniec tracku.

“Dal som vám druhú šancu, šasci, nemáte kradnuť moje slová a meniť kontext! Dajte to ešte raz a porádne, k*rva! Nech ma nase*ete, na hentom som sa len zasmál 😂😂😂@majkspirit čo mega už nebude?!” píše Moloch Vlavo na Instagrame. Majk Spirit ho ale na tom svojom pekne vysmial a opäť raz ho označil za udavača a tentokrá aj zbabelca. Čo si o konflikte slovenských raperov myslíte vy? Napíšte nám na Facebook do komentov.

Odpoveď Majka Spirita

Zdroj: Instagram| Foto: Instagram, YouTube