Už v poradí jedenásta séria obľúbenej reality show Farma sa na televízne obrazovky dostane oficiálne zajtra. Natáčanie sa však začalo priblížne pred týždňom a práve preto mohol populárny hospodár Martin, ktorý má na starosti zadávanie úloh súťažiacim a celkový chod Farmy, priblížiť svoje prvé dojmy z očakávaného boja medzi východom a západom! 

Práve koncept porovnania schopností a zručností východniarov a západniarov bude hlavným bodom, okolo ktorého sa plánuje točiť scenár celej Farmy. 8 zástupcov z východného a 8 zástupcov zo západného Slovenska je pripravených zmerať si svoje sily. Ako to už na Farme býva, tak sa diváci môžu, samozrejme, tešiť na veľkú šou a mnohé konflikty, ktoré sa takýmto rozdelením určite ešte znásobia.

Práve o tom sa rozhovoril hospodár Martin Bagár, ktorý v rozhovore pre Teleráno povedal, že rozdiely medzi týmito dvoma skupinami cítil už na prvý pohľad a na Farme to poriadne vrie už od začiatku. Aj prvé ukážky toho, čo sa bude na Farme diať dávajú tušiť, že napätie medzi oboma skupinami bude obrovské. Spomínaný rozhovor s hospodárom Martinom a upútavky na prvú časť Farmy s kontroverznými vyjadreniami súťažiacich nájdete nižšie.

Hospodár Martin rozhovor o Farme

Farma upútavka

Zdroj: Farma.markiza.sk | Foto|Video: Farma.markiza.sk, YouTube