Situácia v Spojených štátoch amerických sa poriadne vyhrocuje a popri pokojných protestoch, ktoré plnia myšlienku upozornenia na policajnú brutalitu, si však mnoho ľudí myslí, že zrazu je dovolené všetko! 

Protesty sú odpoveďou na nedávnu vraždu, ktorú má na svedomí policajt Derek Chauvin, ktorý pri zatýkaní v štáte Minneapolis neľútostne kolenom uškrtil afroameričana Georgea Floyda. Policajt bol za tento skutok odsúdený na dvadsaťpäť rokov väzenia, no odvtedy sa po celej krajine organizujú mnohé demonštrácie, ktoré však častokrát nemajú s mierovým správaním nič spoločné.

Ich odvrátenú stránku ukazujú desiatky videí, na ktorých nielen obranným zložkám, ale aj protestujúcim praskli nervy a zachovali sa na rovnako šialenej úrovni, ako spomínaný policajt pri zatýkaní Georgea Floyda. Bitky a rabovačky demonštrantov odsúdila aj samotná rodina zavraždeného Floyda, keď sa jeho brat nedávno vyjadril, že sa od toho dištancujú a ľudia by mali nájsť zmier inou cestou a najmä začať sa vzdelávať.

To však už mnoho ľudí, ako keby počuť nechcelo a namiesto toho ešte viac prilievajú olej do ohňa. Podobne ako vo videu, ktoré v posledných hodinách obletelo svet. Je na ňom zachytená staršia pani na vozíku, ktorá v vytiahne nôž v snahe ubrániť obchod pred zlodejmi z radov demonštrantov. Následne na to sa od rozzúreného davu dočká tvrdých útokov, ktoré si môžete pozrieť na nasledujúcom videu.

Protestujúci kruto napadli vozíčkárku VIDEO >>TU<<

Na našom Instagrame MANMAGAZIN.SK nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

Foto: Mojevideo.sk