Na poli futbalovej ligy aktuálne zúri konflikt medzi brankárom futbalového klubu MFK Ružomberok Matúšom Macíkom a vplyvným mužom z pozadia futbalu, ktorého Macík obvinil z pokusu o podplácanie.

Daniel Bartko, tak znie meno muža, ktorého brankár Macík označil za osobu snažiacu sa kúpiť si výsledok v zápase medzi Spartakom Trnava a MFK Ružomberok, kedy mal tento pán údajne Macíkovi ponúknuť 5000 € výmenou za to, že Trnava neprehrá. Bartko stretnutie s Macíkom nepopiera, avšak to sa malo odohrať za úplne iných okolností.

„Nepopieram to. S brankárom Macíkom som sa stretol. Ale celé stretnutie trvalo iba 30 sekúnd. Povedal som mu, že mám preňho zaujímavú ponuku v zahraničí. Na konci rozhovoru som mu ukazoval tiket so slovami, že dúfam, že Ružomberok zvíťazí, pretože som tam mal natipovanú jednotku. Mám na to svedka. V mojom aute sedel môj kamarát, ktorého Macík nemohol vidieť, pretože mám tmavé sklá. Mal som pootvorené okienko a on počul všetko,“ vyjadril sa Bartko, údajný vplyvný muž z úzadia futbalu, pre portál sport.sk.

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so >> ŠportovýMagazín.sk <<

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.