Rosnička je pomenovanie moderátorky počasia a z mnohých sa neskôr stali známe celebrity či modelky. Za tú najkrajšiu rosničku na svete je už roky označovaná mexická kráska Yanet García. Tá nedávno ukázala oveľa viac ako zvyčajne, keďže jej spod priesvitno-čiernych šatočiek vykukli rajcovné gaťky – tangá!

Yanet García je mexická modelka a rosnička, ktorá sa nepreslávila len vo svojej rodnej krajine, ale doslova po celom svete. K tomu jej pomohol hlavne Instagram, kde má 30-ročná kráska z mesta Monterrey už viac ako 13 miliónov sledovateľov. Dnes je už pre verejnosť známa aj ako influencerka či majiteľka modelingovej školy, ktorá nesie názov Yanet García Models.

Krásna bruneta je stále aktívna aj na sociálnych sieťach a z času na čas nemá problém s pridaním odvážnejšej fotečky. Nedávno zverejnila HOT záber svojho chrumkavého pozadia, na ktorom jej priesvitno-čierne šatočky viac odhaľovali než zakrývali. Ale garantujeme vám, že tento pohľad sa vám určite bude páčiť bez ohľadu na počasie. Nájdete ho na konci článku.

Yanet García krátka fotogaléria

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

Spomínanú fotku nájdete – TU

Foto: Instagram/Iamyanetgarcia