Brazílsky krídelník Neymar je s prestupom do španielskeho klubu Real Madrid spájaný prakticky od jesene minulého roku. Pred pár dňami tento tím vydal oficiálne stanovisko, že neplánuje žiadnu ponuku za Neymara. Všetko sa ale zmenilo po odchode Cristiana Ronalda!

Po spomínanom oficiálnom prehlásení Realu Madrid bolo chvíľu ticho a nikto viac nespájal Neymara s odchodom z PSG. Lenže krátko po tom, ako “Pusinky” stratil svoju portugalskú superstar Cristiana Ronalda, bol to opäť práve Neymar, kto bol najčastejšie skloňovaný ako možná náhrada za novú posilu Juventusu. Všetko je ale napokon inak, pretože Real Madrid na svojej oficiálnej stránke vydal druhé verejné vyhlásenie o možnom príchode Neymara.

„Vzhľadom k tomu, že neustále kolujú informácie, ktoré spájajú hráča PSG Neymara s prestupom do nášho klubu, chce Real Madrid CF objasniť, že nemá v úmysle žiadne ponuky na tohto hráča. Vzťahy medzi týmito klubmi (Real a PSG pozn. red.) sú mimoriadne, takže ak by sme v dohľadnej dobe uvažovali o angažovaní hráča PSG, prvá vec, ktorú musí Real Madrid urobiť, bude, že pôjde do jeho klubu.“

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so >> ŠportovýMagazín.sk <<

Zdroj: Realmadrid.com | Foto: YouTube