Včerajšia časť reality show Farma bola poriadne vypätá kvôli konfliktu, ktorý otriasol celým statkom, keď bol Matej Jurkovič vyhodený po napadnutí Rasťa Mojseja. Diváci si však v posledných častiach všimli aj niečo celkom iné, čo im už poriadne začalo liezť na nervy!

Kam vietor, tam plášť. To je v mnohých prípadoch heslo väčšiny účastníkov reality show Farma. A hlavnou vyznávačkou takejto taktiky je aktuálne Iveta Maászová, čo si fanúšikovia začali v uplynulých epizódach viditeľne všímať. Najmä včera to bolo jasne vidieť, keď dokonca Rasťa po fyzickom ataku od Jurkoviča upodozrievala, že iba zbytočne preháňa, aj keď detailné video z ich incidentu ukázalo niečo celkom iné.

Na jej hlavu sa kvôli tomu teraz znáša obrovská vlna diváckej kritiky, keďže sa síce snaží byť na prvý pohľad s každým za dobre, no nakoniec to dopadne tak, že sa zdá, že ide z jej stranu len o obrovskú hru. Chce sa takto dostať až k rozprávkovej výhre 75 000€? Ktovie, no divákom jej správanie už očividne lezie hore krkom, čo dávajú jasne najavo v komentároch!

Iveta Maászová

Komentáre fanúšikov o Ivete

Foto: Farma.markiza.sk, Facebook/Farma