Vysielanie Farmy je v plnom prúde a zopár súťažiacich z nej to má doma poriadne nahnuté. Medzi nich patrí zjavne aj Kristi Dali (32), ktorej (ex)priateľ sa rozhodol viackrát verejne vyjadriť o tom, že správanie silikónovej krásky mu nie je po chuti. Na svojom facebookovom účte zverejnil množstvo spoločných fotografií, no divákov určite zaujme najmä tá z roku 2011!

Kristi Dali stihla na farmárskom statku opantať Radovana Dulína (38) až natoľko, že ten začal pochybovať o svojom vzťahu so snúbenicou Ivkou, ktorá na neho čakala za múrmi statku. Obaja majú k sebe v šou veľmi blízko, aj keď sa to navonok snažia nešikovne popierať.

Na Kristínu vonku takisto donedávna čakal jej priateľ známy pod menom Pau Heli, no to už pravdepodobne neplatí, keďže sa viackrát otvorene vyjadril, že toto správanie jej tolerovať ďalej nebude. Nedávno navyše zverejnil fotku z čias, kedy podľa svojich slov Kristínu spoznal v roku 2011. A asi každý, kto Farmu aktívne sleduje, tak musí uznať, že vyzerá úplne inak ako v súčasnosti a to až tak, že by ste možno povedali, že ani nejde o tú istú osobu!

Kristi Dali teraz

Kristína na spomínanom zábere z roku 2011 >>TU<<

Foto: Instagram/Kristi_dali, Farma.markiza.sk, YouTube