Divné účesy, na vlasoch tony gélu, ponožky vytiahnuté pod kolená, nepochopiteľné strihy plaviek a džínsovina everywhere. Aj to bolo typické pre 90. roky. Okrem toho mal takmer každý svoj obľúbený televízny seriál a v ňom aj svoju platonickú lásku. Ubehlo už zhruba 20 rokov a filmové či seriálové hviezdičky sa zmenili na nepoznanie. Pozrite sa s nami na kočky, ktorým pribúdajúci vek neublížil, ale naopak, zmenil ich na sexy dračice!

Christina Ricci

Christina Ricci je známa hlavne vďaka úlohe Wednesday z Rodiny Adamsovcov. Zahrala si aj v Casperovi a v iných detských filmoch. Herectvu sa venuje aj naďalej a my musíme dodať, že z nej vyrástol poriadny kus. 😛

Candace Cameron

Pamätáte sa na Candace? Ak ste milovali seriál Full House, resp. Plný dom, tak ste v nej určite spoznali staršiu a vždy zodpovednú sestru DJ. Candace trochu pochudla a je z nej sexy udržiavaná milfka. Vo svojej hereckej kariére pokračuje a mala by byť hlavnou hviezdou pripravovaného pokračovania seriálu Plný dom.

Jodie Sweetin

Ďalšou hviezdičkou do partie z Full housu je Jodie Sweetin. Strihla si tam rolu mladšej sestry už menovanej DJ Stephanie. Momentálne sa aj ona zúčastňuje na natáčaní spin-offu k Plnému domu s názvom Fuller house.

Michelle Trachtenberg

Určite ste videli aspoň jeden diel tragikomického seriálu Buffy, premožiteľka upírov. Michelle tam stvárnila mladšiu sestru samotnej Buffy. A vyrástla nám do krásy! Neskôr si zahrala aj v iných seriáloch ako napríklad Dr. House a objavila sa aj v pár nízkorozpočtových filmoch.

Christina Applegate

Ďalšou milfkou do partie je Christina Applegate. Christina bola kočka už aj zamladi, no nejedného muža by ohúrila i teraz. Herectvu sa venuje neustále a môžeme ju pravidelne vidieť v rôznych béčkových filmoch.

Gwen Stefani

Táto speváčka známej kapely No Doubt mala vždy zmysel pre rôzne štýly, ktoré väčšinou zostali nepochopené. Chvalabohu, Gwen s pribúdajúcim vekom dostala rozum a teraz je z nej krásna žena. Hudbu robí neustále, no skôr už len na vlastné triko.

Katie Holmes

Katie si otvorila brány hereckého sveta účinkovaním v seriáli Dawsonov svet. Z roztomilej slečny vyrástla sexy manželka šibnutého scientológa Toma Cruisa. Nakoniec však dostala rozum, rozviedla sa a teraz údajne tvorí pár s hercom Jamie Foxxom.

Tiffani Thiessen

Kto by nebol tajne zamilovaný do Kelly Kapowskej zo seriálu Konečne zvoní!? Mnohí z vás si ju možno pamätajú aj ako Valerie Malone z Beverly Hills 90210. Od konca 90. rokov sa Tiffani len márne snaží nadviazať na zašlú slávu. Pravidelne hrá v treťotriednych filmoch a občas sa nebojí ukázať niečo navyše.

Jennifer Aniston

V tomto prípade je asi škoda hovoriť niečo navyše. Jennifer pozná každý a rokmi sa z nej stal sexsymbol. Stále je čoraz krajšia a nejedna žena jej závidí. Preslávila sa vďaka seriálu Priatelia a odvtedy nemá o prácu núdzu. Kiežby boli všetky ženy ako Jennifer!

Zdroj: richest.com, csfd.cz | Foto: tvguide.com, kisax.com, eonline.com, flickr.com, pinterest.com