Živé vysielanie speváckej šou SuperStar sa ani tentokrát nezaobišlo bez pikantných okamihov. Servítku si pred ústa opäť nebrala Katka Knechtová, no o najväčší trapas sa postaral moderátor semifinálového večera. Nečudo, že po slovách, ktorými Leoš Mareš ohodnotil vystúpenie súťažiacej, Haberu skoro vyvalilo z porotcovského kresla!

Druhé semifinálové kolo súťaže mladých speváckych talentov dvíhalo divákov zo stoličiek. Nebolo tak tomu ale iba kvôli hudobným výkonom finalistov. Počas živého vysielania totiž pred kamerami padali z úst účinkujúcich hrubé vulgarizmy. O prvý prešľap sa postarala porotkyňa Katarína Knechtová, keď po vystúpení ružovovlasej Terezy Maškovej povedala na margo jej spevu: „Skoro som sa pri tom pos*ala”. Nie je to pritom po prvý raz, čo Knechtová šokovala divákov svojim výrokmi. Do problémov sa speváčka dostala aj potom, čo prirovnávala spevácky výkon súťažiaceho k jeho obratnosti v posteli.

Knechtovú a jej nevyberaný slovník však v nedeľu večer s prehľadom zatienil moderátor súťaže Leoš Mareš. Ten vraj rád ignoruje slovenských divákov, čo prejavil tým, keď na plné ústa zahrešil v priamom prenose. ,,To si za*ebala,” odznelo od moderátora na adresu súťažiacej. “Haberu takmer vyvalilo zo stoličky a on si to obhájil tak, že v Čechách to ako nadávku a vulgarizmus nepovažujú. No to, že u nás na Slovensku to hrubý vulgarizmus je, mal úplne na háku,” pre portál pluska.sk prezradil zákulisné informácie neznámy zdroj.

Zdroj: pluska.sk Foto: YouTube, Instagram