Ona vás podvádza, vy o tom viete, no napriek tomu jej neustálu neveru tolerujete, pretože je v hre láska. Naivné a nereálne? Pre Adama Gilleta každodenná rutina, s ktorou sa musí pasovať, ak nechce, aby ho jeho drahá pustila k vode. Adam má však iné ženy zakázané.

Beatrice Gibbs sa po pár mesiacoch vzťahu s Adamom Gilletom ukázala ako pekné číslo. Uvedomila si, že nechce mať len jedného muža, a s Adamom sa preto chcela rozlúčiť. Ten ale preukázal gesto, za ktoré by ste mu polámali ruky aj nohy. Rozhodol sa totiž, že bude svojej milovanej iných mužov tolerovať, čo jej dokonca sám navrhol, len aby o ňu neprišiel. V opačnom prípade však rovnaké povolenie neplatí, Adam musí 22-ročnú vizážistku poslúchať a iné ženy má zakázané. ,,Nezniesla by som, keby to on robil s inou ženou. Stále spolu spávame a máme aktívny intímny život, takže po fyzickej stránke ukrátený určite nie je,“ tvrdí mladá pobehlička.

 

Prešpekulovanú mršku počas ich dvojročného vzťahu pretiahlo päť rôznych alfa samcov, pričom s jedným spávala pravidelne. Ako sama tvrdí, mužom nedokáže odolať a často sa za jednu noc bozkáva aj so šiestimi. A čo na to paroháč Adam? Ten vraj zo začiatku žiarlil, ale teraz je s Beatrice šťastný, i keď ho občas zabolí myšlienka na to, kam a za kým sa jeho vyvolená chystá. So svojimi pocitmi sa vyrovnal a nemá ani obavy, že by ho brunetka podviedla, pretože napriek tomu, že ju prášia iní muži, vždy sa k nemu vráti.

Na druhej strane je Beatriceina situácia priam závideniahodná. Predstavte si, že by ste mali doma milujúca ženu, ktorá by vám dovolila spávať s inými defkami a navyše by s vami bola ešte aj šťastná. Aj tu sa však občas naskytnú negatíva. Chudinka malá, keď sa ráno vráti k Adamovi od nejakého milenca, sa cíti podľa vlastných slov občas trošku zle. Ale potom, ako sa k nemu pritúli a začnú sa rozprávať, je opäť všetko v poriadku. No nie je to ideálny stav? 😀

 

Foto: Facebook