Konflikt medzi Matejom Jurkovičom (41) a Rasťom Mojsejom (40) v reality show Farma s poradovým číslom 11 priam otriasol Slovenskom. Po svojom vypadnutí zo súťaže sa Rasťo Mojsej nedávno priznal, že to bolo celé zinscenované so snahou o to, aby Jurkoviča dostal preč z boja o 75 000€. A statný Bratislavčan sa teraz rozhodol na tieto slová reagovať! 

Aj ten, kto Farmu nesledoval na pravidelnej báze, musel o potyčke medzi dvoma znepriatelenými farmármi počuť. Televízia Markíza v deň odvysielania tohto incidentu zaznamenala v rámci reality show historicky najvyššiu sledovanosť za celé obdobie vysielania Farmy. Večer 5. novembra si totiž so záujmom zaplo televíziu takmer pol milióna ľudí.

Fyzický útok na Farme

Rasťo Mojsej sa v relácii Farma X-tra však pri rozhovore priznal, že celý tento konflikt si naplánoval za účelom vyprovokovať Mateja. Aj keď “hlavičku“ nečakal a mal kvôli nej potom zdravotné problémy, tak sa mu podarilo takýmto spôsobom vyradiť z hry najväčšieho favorita súťaže.

Všetci boli zvedaví, čo na tieto slová povie samotný Jurkovič, ktorý sa k tomu naposledy vyjadril na Instagrame, kde Rasťa pochválil, že si to aspoň priznal. Jeho správanie teda viditeľne kvituje, no divákov Farmy určite zaujme záhadná poznámka od statného osobného trénera, ktorý skonštatoval, že to neprišlo z Rasťovej hlavy. Dozvieme sa v živom vysielaní finále niečo, čo by fanúšikovia Farmy vedieť nemali? Alebo nebude Matej pre istotu medzi pozvanými? Odpoveď bude známa až 13. decembra počas veľkého finále súťaže.

Matejova reakcia na Rasťa

Foto|Video: Instagram/Matej.jurkovic.official, Farma.markiza.sk, YouTube