To, na čo všetci fanúšikovia Farmy čakali už od 17. októbra, sa zajtra konečne objaví na televíznych obrazovkách. Konflikt medzi Matejom Jurkovičom (41) a Rastislavom Mojsejom (40) prerastie do totálneho pekla, kvôli ktorému bude prvý menovaný nekompromisne vylúčený. A prvé zábery hovoria o tom, že to bude naozaj drsné! 

Televízia Markíza oznámila vyhadzov Mateja Jurkoviča zo šou deň potom, čo sa spomínaný konflikt udial. Diváci sa však tohto incidentu dočkajú až v dnešnom televíznom vysielaní, no podľa prvých záberov to bude skutočne vyhrotené. Rasťa Mojseja bude musieť držať na uzde Radovan Dulín a nebude chýbať ani plač a ostré vyjadrenia ostatných farmárov. V jednej chvíli dokonca Matej kopancom rozbije posteľ.

Celé to dospeje až do momentu, kedy sa statný osobný tréner Jurkovič vyjadrí, že sa má Rasťo zbaliť a vypadnúť zo statku. Čo však bolo spúšťačom tohto celého zatiaľ nie je známe, no to, ako to nakoniec dopadne, už diváci vedia niekoľko týždňov. Evelyn oznámi Jurkovičovi okamžité vylúčenie, no celý priebeh tohto dňa je zahalený rúškom tajomstva. Už teraz je však jasné, že sledovanosť Farmy sa večer určite rapídne zvýši a ešte predtým tu pre vás máme prichystanú ochutnávku prvých záberov dnešnej časti!

Prvé zábery farmárskeho konfliktu nájdete po kliknutí >>TU<<

Foto: Farma.markiza.sk