Pokiaľ ste sa niekedy pokúšali navrhnúť webovú stránku, budete súhlasiť, že to nebolo práve bezproblémové. Mohlo by sa zdať, že je to niečo banálne, no pravdou je, že ide o dosť komplikovanú záležitosť. Vytvoriť webstránku tak, aby aj po niekoľkých rokoch bola v súlade s najnovšími trendmi a vyzerala skvele na počítači aj na mobilnom telefóne, je náročné.

Mobilné telefóny sú v súčasnosti kľúčové. Keď zákazník hľadá obchod, prevádzku či službu väčšinou to robí na mobilnom telefóne. Vtedy nemá čas prechádzať ťažko optimalizovanou webovou stránkou a dlho hľadať potrebné informácie.

VEDIEŤ BY STE MALI, ŽE VIAC AKO 90% NÁVŠTEVNÍKOV WEBOVÝCH STRÁNOK PRICHÁDZA CEZ MOBILNÝ TELEFÓn

Preto bola vytvorená služba Welcomio.com, ktorá umožňuje vytvorenie profesionálnej webovej stránky s pôsobivou grafikou a plnou funkcionalitou. Na vytvorenie takejto stránky potrebujete len mobilný telefón. Rovnako môžete stránku na Welcomio.com spravovať cez mobilný telefón.

Zákazník tak získa veľmi prehľadnú webstránku, kde sa aj na mobilnom telefóne dokáže rýchlo zorientovať. Nájde adresu, otváracie hodiny, kontaktné údaje a ďalšie informácie o prevádzke, službe alebo produkte. A to všetko pohodlne na displeji mobilného telefónu.

Welcomio.com môžete vyskúšať zadarmo počas 7 dní, bez nutnosti zadania údajov platobnej karty.

VYTVORTE SI WEB STRÁNKU NA WELCOMIO.COM