Viktor Vincze je známy nielen ako dlhoročná tvár televízie Markíza, ale aj ako vášnivý enviromentalista a v neposlendom rade manžel najobľúbenejšej slovenskej moderátorky Adely Vinczovej. Úspešnú blondínku vidíme na obrazovkách vždy krásne upravenú a nalíčenú – Viktor však fanúšikom ukázal, s akou ženou zaspáva on.

Keď sa má žena objaviť v televízii, je priam jej nepísanou povinnosťou, aby predtým prešla rukami maskérky, ktorá zo sivej myšky vytvorí očarujúcu bohyňu. Paradoxne, väčšine chlapom sa ale najviac páčia členky opačného pohlavia vtedy, keď sa ráno zobudia – nenalíčené a strapaté. Do tejto kategórie spadá aj Viktor Vincze!

,,Takáto ekologická víla sa mi zjavila pred spánkom. Ušetrila vodu, lebo si po moderovačke neumyla vlasy. Zuby si dala vyrovnať vlastné, nekupovala fazety, ani protézy. A ešte prišla aj v udržateľnom a férovo ušitom pyžame. Škoda, že som už ženatý,“ moderátor Televíznych novín s vtipom okomentoval záber svojej neupravenej manželky Adely. 40-ročná blondínka síce nepatrí medzi prvoplánové se*bomby, no čaro prirodzenej krásy a veľká charizma z nej rozhodne vyžarujú!

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/viktorvincze