Správy o tom, že vakcínou proti koronavírusu Covid-19 bola zaočkovaná prednostne bývalá tenistka Dominka Cibulková (31), Slovákom poriadne okorenili nedeľu. Neskôr ich pobavila samotná Cibulkovej reakcia či to, že zaočkovaný je údajne i jej manžel. Už v súvislosti s blondínkou sa však zahmlene spomínalo, že vakcínu mali dostať prednostne aj iní populárni Slováci.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Portál sportky.sk prišiel s informáciou, že rovnako ako Dominika využil výhodu aj známy futbalový reprezentant. Jedným zo zaočkovaných proti koronavírusu Covid-19 nemá byť nikto iný ako Vladimír Weiss ml. (31). Ten sa dal údajne zaočkovať v podobnom čase ako Cibulková s manželom.

Slovenský futbalista sa však proti tomu ostro ohradil a na Facebooku túto správu označil za nepravdivú. Na spomínaný portál sa vraj kvôli tomu rozhodol podať aj trestné oznámenie vo veci ohovárania. Populárny športovec zároveň ubezpečil, že rešpektuje pravidlá ohľadom poradia očkovania prijaté Ministerstvom zdravotníctva SR a podľa svojich slov by seba nikdy neuprednostnil. Celé jeho vyjadrenie nájdete nižšie.

Vladimír Weiss ml. o očkovaní

Zdroj: Sportky.sk, Facebook/vladimirweissml. | Foto: Facebook/Vladimirweissml.