V Poľsku sa pred pár mesiacmi uskutočnil večer bojových športov s názvom Dragon Fight Nights 3. V súboji medzi dvoma mladými zápasníkmi došlo k zaujímavému momentu, keď jednému z fighterov stačili na knockoutovanie súpera len štyri sekundy. Potom však urobil niečo, čo fanúšikov totálne pobúrilo!

Mikhail Kurch z Ukrajiny vletel do duelu s Poliakom Bogdanom Buleckim po hlave, a ten jeho prehnanej aktivite vystavil stopku takmer okamžite. Využil totiž absolútnu nepozornosť súpera a K.O. prišlo už po štyroch sekundách. Aj napriek tomu, že Mikhail sa už vôbec nehýbal a zdalo sa, že je na chvíľku v inej dimenzii, tak mu Bogdan uštedril ešte tzv. ranu istoty. Za toto správanie si vyslúžil neskôr na internete vlnu negatívnych komentárov na svoju adresu.

Mnohí fanúšikovia MMA však vinili aj rozhodcu, ktorý mal túto situáciu podľa nich vyhodnotiť okamžite, a nedovoliť Bogdanovi nijaké ďalšie rany. Priveľká výbušnosť oboch bitkárov, ktorá dopadla ako dopadla, sa dá však ospravedlniť ich neskúsenosťou. Obidvaja totiž majú na konte len dva profesionálne zápasy.

K.O. za štyri sekundy

Foto|Video: YouTube