Šport Street workout si razí svoju cestu publikom a každým rokom sa stáva čoraz populárnejším. Je tak tomu aj vďaka krásnym športovkyniam, ako je napríklad Cveti Staneva, ktorá už dlhé roky priťahuje pohľady divákov nielen vzhľadom, ale aj neuveriteľnými výkonmi.

Cveti sa street workoutu venuje už od dvanástich rokov a svojimi kúskami by zahanbila nejedného priaznivca tohto športu. Je dvojnásobnou majsterkou Bulharska a poličku jej zdobí viac než 20 trofejí z rôznych workoutových súťaží. To, ako to vie s hrazdami, si môžete pozrieť vo videu nižšie.

Sympatická brunetka tento rok navštívila aj našu krajinu, aby tu zasadla ako porotkyňa na majstrovstvách Slovenska v street workoute. Tie sa konali 9. júna v Košiciach a víťazi ženskej i mužskej kategórie budú ďalej reprezentovať našu krajinu na majstrovstvách sveta v Moskve. Vráťme sa však späť ku tejto bulharskej kráske. Okrem toho, že tréning s ňou by väčšina z nás neprežila, je Cveti poriadna mašina aj v bežnom živote. Jej zvodnému pohľadu by veľa mužov určite neodolalo a to má pritom iba 17 rokov.

Cveti Staneva

Cveti Staneva stojka

Cveti Staneva pretty

Cveti Staneva gold

Cveti Staneva okuliare

Cveti Staneva fotka

Cveti Staneva čierne vlasy

Foto: Instagram, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Tyrion
V konečnom dôsledku tu po nás nezostane nič. Po mne ani po tebe. Všetci raz umrieme. Umrú aj naši blízky, umrú ľudia, čo nás poznali, naše profily na sociálnych sieťach sa stratia medzi miliónmi ďalších, svet ovládnu stroje a tento deň, kedy si čítaš môj profil a plytváš svojím časom nebude nikoho zaujímať. Preto nie je podstatné, čo je tu na napísané. Podstatné je, čo si odnesieš z mojich článkov a ako to aplikuješ do svojho života, aby si každý deň na sebe pracoval a robil ho lepším. To už nechám na teba.