21-ročná Američanka Jess Lakeland pôsobí na prvý pohľad ako jednoduchá, sympatická baba s piercingom v nose a niekoľkými tetovaniami. Za jej peknými modrými očami sa však skrýva jedna obrovská úchylka, ktorú by jej dokázalo tolerovať len minimum chlapov na svete!

Jess mala ťažké detstvo, nakoľko musela znášať se*uálne obťažovanie. Tieto nepríjemné spomienky na nej zanechali výrazné stopy a ona sa s nimi rozhodla vysporiadať skutočne kurióznym spôsobom. Napriek tomu, že má už štyri roky priateľa, s ktorým žije v spoločnej domácnosti, Jess sa oblieka a správa ako dospelé bábätko. Doslova!

Táto netradičná mladá žena spáva v špeciálne upravenej detskej postielke, pije z fľašky s cumlíkom, hrá sa s detskými hračkami a svojho priateľa volá “ocko”. Ako pravé bábo nosí po celý čas na sebe plienky, ktoré aj reálne používa namiesto WC. Plienky si musí Jess zatiaľ vymieňať sama, keďže jej priateľ túto aktivitu robiť odmietol. Mladá Američanka si však už na to hľadá opatrovateľku, ktorá jej bude nielen vymieňať použité plienky, ale taktiež sa o ňu starať, kým bude jej priateľ v práci.

Takže keď bude chcieť vaša polovička nabudúce pozerať nejakú trápnu rozprávočku, rozplývať sa nad “rozkošným plyšákom” alebo vás len jednoducho nase*ie, ani len nepomyslite na to, že by ste ju označili za infantilnú. Spomeňte si na Jess Lakeland z Floridy a odpustite tej svojej detinské úlety. Buďte vďačný za to, že jej nemusíte dávať cumeľ a kupovať plienky!

Foto: Mirror.co.uk