Radovan Dulín (38) bude mať po skončení vysielania reality show Farma 11 čo vysvetľovať. Svojim správaním na statku sa nedostal len do nemilosti svojej (ex) snúbenice Ivky, ale nie je vôbec sympatický ani tým, s ktorými predtým ťahal za jeden povraz. A jedna z exfarmárok mu naposledy cez Instagram poriadne naložila! 

Vo včerajšej časti čítala Evelyn list na rozlúčku od vypadnutého Martina Mihálika (22), známeho pod prezývkou Robiňo. Jeho slová zaboleli viacero súťažiacich, no najmä spomínaného Rada a jeho farmársku lásku Kristi Dali (32).

Robiňo sa totiž vyjadril, že ľutuje, že sa nechal ovplyvniť práve rečami Rada a do duelu si zobral Romanu, ktorá ho poslala domov. Rado bol po prečítaní týchto slov poriadne naštvaný a Robiňa označil za falošného, pričom sa nebál použiť ani ostré vyjadrenie na adresu Rómov všeobecne, ktorí podľa neho všetci len klamú.

Robiňo so svojou farmárskou partnerkou Nicolettou Tóthovou.

To naštartovalo Robiňovu partnerku, s ktorou sa dal dokopy práve počas pôsobenia na Farme a nie je ňou nik iný, ako ďalšia súťažiaca Nicoletta Tóthova. S tou mal Rado po celý čas na statku skvelý vzťah a dokonca sympatická východniarka povedala, že by si priala mať takého staršieho brata. Urážky na Robiňovu adresu ju však viditeľne vytočili a Rada označila na Instagrame za rasistu a klamára. Nuž, tak sa zdá, že Rado svojim vyčíňaním na Farme od seba odpudil mnohých ľudí, ktorí ho mali radi!

Nicoletta Tóthová o Radovi Dulínovi

Foto: Farma.markiza.sk, Instagram/Nicolettatothova