Kontroverzná postavička slovenského šoubiznisu Martin Jakubec dal o sebe na Deň detí opäť vedieť. Po tom, ako rozvíril hladinu verejnej mienky svojou kandidatúrou na bratislavského župana či tým, že chce byť ministrom kultúry a následne dokonca premiérom, by najnovšie rád zasadol do prezidentského kresla.

Do zoznamu kandidádov na funkciu nového slovenského prezidenta pribudlo po Mariánovi Kotlebovi ďalšie zaujímavé meno. Budúci rok by tak rád prevzal žezlo po súčasnom prezidentovi Andrejovi Kiskovi aj Martin Jakubec. Na svojom facebookom profile zverejnil kontroverzný obrázok s ešte kontroverznejším vyjadrením.

“Som pripravený hájiť záujmy ľudu našej krajiny. Nikto nebude občanom druhej kategórie. Prezident musí byť obyčajný človek z ľudu, ktorý pomôže všetkým bez rozdielu. Vyhradzujem sa voči všetkým stranám na Slovensku. Patria na politické smetisko, dosť Vás bolo. V kampani použijem všetky prostriedky na mobilizáciu národa k radikálnej zmene politického systému na Slovensku. Panákov ani hyjeny ani diletantov nestrpím. Na Slovensku od tohto dňa začína veľký politický vietor, ktorý vnesiem medzi protikandidátov. Máte sa načo tešiť. Mojím podporovateľom a dobrým ľuďom prajem pekný víkend,” píše na Facebooku Jakubec.

Množstvo ľudí známy spevák prekvapil. Avšak ani nie tak odvahou stať sa hlavou štátu, ako tým, že podľa ich slov zavádza. Prezident by mal mať totiž v deň volieb dosiahnutý vek 40 rokov, čo je zakotvené aj v ústave. Podľa verejne dostupných ifnormácií je ale známy spevák narodeniný 17. novembra 1983, a teda má len 34 rokov. To si všimli i Martinovi fanúšikovia, ktorí mu to v komentároch nechali pekne vyžrať. Možný budúci pán prezident sa však nedal zahanbiť a reagoval slovami, že internet mu uvádza zlý vek. Veríte mu?

Obrázok na FB profile Martina Jakubca

Zdroj/Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.