Keď 16-ročnej Abigail Magtalasovej pred tromi mesiacmi zavraždili brata, začala sa metať počas spánku. Tvrdí, že prostredníctvom nej hovorí jej 19-ročný brat Marvin, ktorý opisuje posledné okamihy pred svojou popravou.

19-ročný Filipínec Marvin Magtalas bol podľa policajných správ zapletený do obchodu s drogami. 16. marca bol počas prestrelky gangov unesený a v provincii Nueve Ecija zavraždený.

Jeho 16-ročná sestra Abigail tri mesiace po jeho poprave tvrdí, že prostredníctvom nej vypovedá Marvin o tom, ako ho popravili.  “Mučili ma, bili ma, vystrelili na mňa sedemkrát. Boli to gangstri. Počúvaj ma, bol som zavraždený. Prosil som ich, aby ma nezabíjali, aby ma radšej dali do väzenia. Strelili mi do nôh a prikázali, aby som bežal. Potom ma niekto tlačil na most,” znelo z úst Abigail.

Marvina únoscovia po niekoľkých hodinách mučenia zabili a telo odhodili v najbližšom meste. Ďalšie slová adresoval ich matke: “Je mi ľúto, že som ťa neposlúchol. Mal som ísť v ten deň skôr domov.” Abigail mala údajne s bratom Marvinom veľmi blízky vzťah a s jeho smrťou sa doposiaľ nevyrovnala. Rodinná známa tvrdí, že video je pravé.

Zdroj|Foto: YouTube