Kam až toto celé zájde? To sa asi pýtajú mnohí fanúšikovia reality show Farma 11, keď sledujú vlnu špinavostí, ktoré na seba exsúťažiaci hádžu každý deň. Potom, čo Matej Jurkovič (41) zdieľal video, v ktorom naložil hneď niekoľkým bývalým farmárom vrátane Mirky Csorbovej (19), s ktorou donedávna tvorili pár, sa mladá východniarka rozhodla kontrovať. A to poriadne tvrdo! 

Matej s Mirkou boli výraznými postavami poslednej Farmy a záujem okolo ich vzťahu vzrástol posledné dni opäť rapídnym spôsobom. Mirka sa totiž na jeho adresu v live prenose finále nevyjadrila práve najlepšie, čo rázny Bratislavčan nenechal len tak. Niekoľko dní potom zdieľal video, v ktorom naložil viacerým bývalým farmárom vrátane Mirky, čo hneď obletelo sociálne siete a pozreli si ho desaťtisíce ľudí.

Mirka sa na obvinenia ohľadom užívania drog či rôznych údajných dlhov, ktoré v súvislosti s ňou Matej spomínal, rozhodla zareagovať ešte tvrdšou mincou. Na svojom instagramovom príbehu zdieľala dve závažné obvinenia, ktoré známeho osobného trénera ani náhodou nevykresľujú v dobrom svetle, keďže sa v nich píše o jeho fyzických útokoch na viaceré ženy.

Ako v prípade toho, čo povedal Matej o Mirke vo svojom videu, tak aj pri týchto slovách na jeho adresu ide stále len o nepotvrdené informácie od v podstate neznámych ľudí. Každopádne by si však všetci z exfarmárov mali začať dávať pozor na svoje slová aj skutky, pretože v tejto ich vojne možno nakoniec nebude víťazov, len porazených. Ďalšie závažne obvinenie na Matejovu adresu si môžete prečítať nižšie.

Foto: Instagram/Miim3s, YouTube, Farma.markiza.sk