V uplynulých hodinách sa začalo sociálnymi sieťami šíriť video z tanečného festivalu Balaton Sound, ktorý sa konal počas víkendu v Maďarsku. Na tomto videu je zachytený MMA zápasník Gábor Boráros, ktorého začali ľudia obviňovať z toho, že bol údajne pod vplyvom drog! 

27-ročný obľúbený bojovník si počas uplynulého víkendu šiel užiť jeden z najväčších festivalov v našom okolí do oblasti maďarského jazera Balaton spoločne s partiou kamarátov. Na jeho smolu ho oči fanúšikov prenasledovali všade, kam sa pohol, a na kameru ho jeden z nich zachytil v nepríjemnej situácii, kedy sa Gábor očividne spoločensky unavený nedokáže bez pomoci postaviť z koženého gauča.

Gábor Boráros na Balaton Sound

 

Ak vám video nejde prehrať, nájdete ho – TU

Samotný Gábor sa pre portál Funmagazin.sk exkluzívne vyjadril k videu s názvom „Zdrogovaný Gábor Boráros“ a opísal, čo sa na festivale dialo: “Pravda je to, že párty sme začali v stredu. Každý večer sme boli niekde vonku, užívali si festival, veľa sme pili. Vždy sme prišli nadránom, spali sme nejaké 3 – 4 hodinky. V nedeľu ráno som bol už taký unavený, že úplne zbytočne som pil ďalej. V tom kresle som skrátka zaspal a bol totálne OFF. Pospal som si a bol som ok. To bolo celé.“ 

Na internete sa dokonca objavili fámy o tom, že Slovák, ktorý bol z Maďarska vyhostený na tri roky kvôli tomu, že udrel do tváre jednu zo zdravotníčok práve na spomínanom festivale, má byť tiež Gábor Boráros. Aj tieto obvinenia však MMA zápasník rezolútne odmieta s tvrdením, že na tejto akcii nemal žiadny konflikt a nič zlé nerobil.

Gábor Boráros (vľavo dole) spoločne s kamarátmi na Balaton Sound.

Zdroj: Funmagazin.sk | Foto|Video: Instagram/Gaborboraros, Facebook/Top-fightcz