Ženy občas pre krásu a spokojnosť so svojím telom neváhajú urobiť čokoľvek. Tak ako 33-ročná glamour modelka Jacqui Ryland, ktorá si pichá rastový hormón. Postupne sa na preparáte určenom len na lekársky predpis stala závislá a nemá problém priznať si to!

Britská glamour modelka Jacqui Ryland sa stala závislá na svojom výzore. Pre svoju spokojnosť sa nebojí zahrávať s vlastným životom. Ako sama tvrdí, vďaka rastovému hormónu jej pleť vyzerá lepšie, telo pôsobí mladšie, nechty a vlasy sú kvalitnejšie a podkožný tuk sa odbúrava rýchlejšie. Jacqui si uvedomuje riziká: “Áno, viem, že to môže poškodiť moje srdce a spôsobiť infarkt. Takisto, pokiaľ sa vo vašom tele vyskytujú rakovinové bunky, môže to urýchliť ich rast.”

Matka dvoch detí podstúpila prvú plastickú operáciu už ako 17-ročná, keď si dala vylepšiť svoje prsia a pravidelne si necháva botoxom zväčšiť pery. Teraz siahla po steroidoch, pretože cítila, že čas strávený v posilňovni nezodpovedá výslednému efektu. Jacqui na sebe stále častejšie pozoruje abstinenčné príznaky: “Je to návykové. Všimla som si, že ak si to dlhšie nepichnem, som unavená a cítim sa menej pozitívne.” Jacqui Ryland o sebe tvrdí, že za deň si spraví minimálne 100 selfie. Na Instagrame má približne 104 000 odberateľov a takmer rovnaký počet aj na Twitteri. Jej telo naozaj nevyzerá zle, no či to za to riziko stojí, necháme na každého osobnom posúdení…

Viac fotiek nájdete na jej Insta profile – TU

Zdroj: Dailymail.co.uk, Instagram.com, YouTube.com | Foto: Instagram.com