Naozaj kuriózny prípad sa prehnal nemeckými médiami. Ženu pripravila o život obyčajná fajka, ktorú ponúkla známemu lekárovi. Nebudete veriť, aká bizarnosť sa za laškovaním končiacim smrťou ukrýva!

Dr. Andreas Niederbichler je nemecký lekár, ktorý sa namočil do poriadnych problémov. Štyridsiatnik si hľadal svoje posteľné konkubíny skrz internetové zoznamky. Na tom by nebolo nič zlé, keby milenkám spolu so svojím vtákom neponúkal aj malý bonus. To jednu z nich pripravilo o život potom, ako lekára uspokojila ústami.

Žena najprv skolabovala v dome Dr. Niederbichlera. Do bezvedomia sa dostala dosť netradičným spôsobom, krátko po vášnivej fajke. Na jednotke intenzívnej starostlivosti následne zomrela, no pravý dôvod odhalila až pitva. Za zbytočnou smrťou bolo predávkovanie kokaínom!

S políciou sa o podobné skúsenosti podelili ďalšie dve ženy. Aj týmto dámam bolo totiž po orále s lekárom nevoľno a taktiež vykazovali známky užitia drog, avšak im sa našťastie nič vážne nestalo. Vyšetrovatelia dospeli k názoru, že doktor si na svoj pohlavný úd dával kokaín, o čom ale ženy pravdepodobne netušili. Jednu z nich, bohužiaľ, toto bezohľadné konanie pripravilo o život.

Zdroj: thelocal.de | Foto: Pixabay, Facebook