Pamätáte sa, keď ste chodili na základku a všetci chalani  boli zaľúbení do jednej –maximálne – dvoch báb z triedy, pričom ostatné boli na ocot? A čo je s tými ohrdnutými chuďatkami dnes? Polovica z nich vyrástla do krásy a ten zvyšok akosi ostal tam, kde bol aj v šiestej triede. Až na to, že za jeho sexuálne zážitky by sa nemusel hanbiť ani najväčší kápo vo vašom meste.

Poďme na to cez ilustračný príklad. Stoja pri bare dve kamošky. Jedna je mierne obézna, krátkovlasá s okuliarmi, druhá jebačka v minišatách. K druhej sa, samozrejme, chlapi snažia prebojovať asi ako za komunizmu k mandarinkám, pričom krátkovlasé chúďatko len v tichosti závidí a snaží sa samé zúfalo baliť všetko, čo okolo nej prejde. A čo myslíte, kto sa ráno zobudí v cudzej posteli?

V cudzej posteli sa ako inak zobudilo spomínané chúďatko. A veru nie omylom. Aj keď chlap vedľa nevyzerá ako nejaký playboy, no jej to nevadí. Dostala, čo chcela a môže ísť opäť ďalej. Ďalší víkend sa to bude opakovať znova. A potom znova a znova. Ženy, ktoré nepatria k topke v podniku si aj tak vždy niekoho zbalia. Je im proste jedno koho. Hlavné je, že ich niekto pretiahne a oni nadobudnú pocit, že niekoho priťahujú. To si však myslia len ony, pretože po pár drinkoch je každá pekná.

S dobre vyzerajúcou ženskou sa len tak ľahko na prvýkrát nevyspíte. Jedine, že by bola tak trochu radodajka alebo nymfomaka (čítajte náš rozhovor s nymfomankou). Pretože takéto ženy vyberajú, preberajú, kombinujú, porovnávajú, všímajú si každý detail. Dosť na hovno je fakt,  že pokiaľ nie ste jej typ, tak s vami vypije pár pohárikov a potom vám dá aj tak stopku. Takže vás len oberie o peniaze, náladu a hodný kus sebavedomia.

Tie tuctovejšie berú všetko a majú v paži nejaký typ. Takže pokiaľ si chcete len vrznúť, kúpte poldecko radšej tej, ktorá nevyzerá ako misska. Trošku si vypijete, zabavíte sa a ráno nezabudnite pre istotu do seba kopnúť ešte panáka, aby vás realita až tak neprefackala. 🙂

Zdroj: muzskysvet.sk | Foto: depositphotos.com