Tušili ste o tom, že veľkosť vašej mužskej pýchy nie je jediným meradlom, podľa ktorého nežné pohlavie môže usúdiť, aká zábava s vami bude v posteli? Vedci sa opäť raz zapotili a prišli s výskumom, podľa ktorého je mužská výdrž priamo úmerná aj inej telesnej proporcii!

Mysleli ste si, že to najlepšie, čo kočke môžete ponúknuť, je pekáč buchiet na bruchu a nadrozmerné prekvapenie v slipoch? Bohužiaľ (alebo našťastie), to nie je tak celkom pravda. Nedávny prieskum tureckých vedcov z Erciyesovej univerzity potvrdil, že veľkosť muža vplýva na to, akým kvalitným milencom je. Nejedná sa však o veľkosť jeho pohlavného údu.

Prekvapivo, ženy môžu odčítať vašu výdrž v posteli od veľkosti vášho brucha. A opäť, ak ste si mysleli, že jedine vypracované tehličky vám zaručia výkony péčkového herca, mýlite sa. Práve vrstva tuku, pod ktorou býva váš veľký/malý medveď, je ukazovateľom toho, či to bude trvať minútku, alebo si partnerka užije tak, že o vás bude rozprávať ešte aj kamarátkam.

Vedci urobili výskum na vzorke 200 mužov a výsledky potvrdili, že chlapi, ktorí mali väčšie brucho, mali aj výrazne vyššiu výdrž v posteli. V priemere vydržali chlapi s väčším apetítom uspokojovať ženu po dobu 7,3 minúty, zatiaľ čo tí, čo si naložia na tanier menej, len 1,8 minúty. Tento fakt súvisí s tým, že čím viac tuku má na tele muž, tým má aj viac ženského hormónu estradiolu, ktorý môže spôsobovať neskoršie vyvrcholenie.

Zdroj/Foto: thesun.co.uk giphy.com pixabay.com