Ak si pod pojmom nevera predstavujete iba to, že skončíte v posteli s inou kočkou, vedzte, že v ponímaní žien má toto slovo omnoho viac významov. Z nevery nás podozrievajú aj pre také veci, ktoré si my, muži, len málokedy uvedomujeme.

 

Návšteva stripclubu

Idete na pánsku jazdu, ktorá sa skončí v stripbare? NEVERA! Toto je niečo, cez čo sa žiadna žena nevie preniesť. Predstava, že sa jej drahý pozerá na to, ako sa nejaká “polonahá fľandra” zvŕta okolo tyče, ju privádza priam do šialenstva. O sporo odetých čašníčkach, ktoré neraz obsluhujú hore bez, ani nehovoriac. Návštevou takéhoto podniku sa radšej doma nechváľte, veď aj muži majú svoje tajomstvá.

Chatovanie s kolegyňou, bývalou spolužiačkou a pod.

Pozor, istým spôsobom už ste neverný. Aj keď ide iba o “nevinné” flirtovanie (a možno ani to nie), robíte niečo, čo sa vašej drahej polovičke rozhodne nepáči. Ak navyše dotyčnej napíšete, že je zlatíčko, poklad, anjel alebo že je super, skvelá, dokonalá, pokoj v rodine je na dlhý čas ohrozený! Samozrejme, iba v prípade, že sa o tom vaša žiarlivka dozvie. 😛

Pozeranie péčka

Ženy sa tvária, že ho nepozerajú, a ak aj áno, nikdy to nepriznajú. Verejne povedať, že si ho pustíte hneď po tom, ako odíde na nákupy s kamoškami, znamená minimálne to, že sa bude tváriť urazene. Aj toto “tajomstvo” si preto radšej nechajte pre seba, i keď zrejme tuší, že sa mu z času na čas oddávate.

Profil na zoznamke

Hoci už starý a roky nepoužívaný, pripomína jej fakt, že ste sa kedysi zoznamovali a stretávali aj s inými ženami, ako je ona. Ak ste na takejto stránke nebodaj ešte stále aktívny, musíme uznať, že isté dôvody na žiarlivosť tu predsa len sú. Podozrenia, že ju chcete vymeniť za novší model, sú v tomto prípade naozaj oprávnené a nepomôžu ani vysvetlenia typu “veď to len zo srandy”. Takže, páni, profily na akýchkoľvek zoznamkách odporúčame urýchlene zrušiť a nedávať tak ženám závdavok na niečo, čo v skutočnosti vôbec nie je pravda.

Zdroj: MužskýSvet.sk | Foto: YouTube