Aj keď už bolo mnoho popísaného o tom, čo ženy majú a nemajú rady počas spálňových hrátok, stále sa je čomu učiť. Ženy tentokrát na plné ústa povedali, čo by ste mali mať na pamäti, ak im chcete vyčariť ten povestný úsmev na tvári. My len dodávame, že tento zoznam by mal visieť v každej spálni hneď vedľa svadobnej fotografie. 

Nažhavenosť

“Najradšej mám, keď sa chlap tvári, ako keby som tá najlepšia cica pod slnkom, alebo ako keby som tá naj kočka, akú kedy mal. Takže áno, ukážte nadšenie.”

Vlhkosť

“Ak to tam dole nie je také vlhké ako má byť, vyriešte to. Použite gél, alebo sa s nami hrajte dlhšie. Ani omylom sa nesnažte napchať niečo do predného či zadného otvoru bez poriadnej lubrikácie.”

Zábava

“Nebuďte pen*s-centrický. Mám rada vtákov, ale mať ho vnútri nie je pre mňa v posteli všetko.”

Predohra

“Predtým, ako sa na mňa vrhne, ocením, ak sa so mnou pohrá. Pár rýchlych minút jazykom alebo rukou mi však nestačí na to, aby som sa poriadne nažhavila.”

Zvuk

“Nemám rada, ak pri tom chlap vydáva silné alebo nejaké divné zvuky.”

sage1

Sladké božteky

“Najradšej mám, keď na mňa počas toho najlepšieho začne byť nežný a dávať mi eskimácke pusinky. Vášnivé bozky sú v poriadku, ale toto určite nie.”

Vášeň

“Mám rada, keď cítim chlapskú vášeň a chuť. Keď má oči len pre mňa a ide po mne ako po údenom. Ak sa mu páčim, chcem to tiež počuť. Dvíha mi to sebavedomie a cítim sa potom uvoľnene, u žien ide predovšetkým o tieto veci v hlave.”

Drsňák

“Milujem, keď mi chlap počas toho stláča zadok, alebo ma chytí za vlasy. Nie je pre mňa nič vzrušujúcejšie, ako keď použije moje telo ako antistresovú loptičku a stláča, čo mu príde pod ruku.”

Hlavný gombík

“Experimentujte s naším telom. A naučte sa, kde do pekla je klitoris!”

Vbehnite na to

“Chlap si ma proste buď zoberie a vhupneme na to, alebo ma už nikdy neuvidí.”

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt foreplay funny gif

Čo potom

“Keď sme už po tom, mám rada, keď sa hneď neotočí na druhú stranu s hlasným chrápaním, ale naopak, objíme ma, dá mi pusu. Potom zaspávam so spokojným úsmevom na tvári.”

Zlaté ručičky

“Ruky dobrého milenca sú proste stále v pohybe.”

Neprestávajte

“Ak poviem neprestávaj, tak preboha neprestávaj. Nemeň uhol, rýchlosť, nič.”

Pomaly

“Milujem dobrú predohru. Ak sa jeho ruky alebo ten dole ponáhľajú rýchlo do mojich nohavičiek, môže sa stať, že nakoniec to bude len strata času. Je to proces, a preto potrebujem čas, aby som sa nažhavila.”

Lízanie nadovšetko

“Ak ju nelížeš tam dole, potom ti nemôžem pomôcť. Nikto ti nemôže pomôcť. Uži si svoj život s nespokojnými partnerkami.”

Amen.

Foto|GIF: pmslweb.com, reddit.com