Viac než 3000 žien sa zapojilo do výskumu, ktorý priniesol odpovede na niekoľko zásadných otázok. Jednou z nich je aj tá, kde by TO ženy najviac chceli robiť. Odpoveď vás poriadne prekvapí!

Veľká štúdia, do ktorej sa zapojilo až 3 000 žien, odhalila, na akom mieste by to nežnejšie pohlavie najradšej robilo. Ak ste tipovali posteľ alebo niečo podobne konzervatívne, ste na omyle. Prvé miesto obsadilo schodisko! Toto ste zrejme nečakali, však? Nuž, ani my nie. 😀

Výskum, do ktorého sa zapojilo 3000 žien odhalil, že ženušky by to najradšej robili na schodisku!

Ženy nezaprú, že si potrpia aj na romantiku. Na druhom mieste sa totiž objavila pláž. Prvú trojicu obľúbených miest na erotické hrátky z pohľadu žien uzatvára “veľká udalosť”. Niečo ako svadba či oslava narodenín. Skrátka miesto, kde je mnoho ľudí a hrozí riziko prichytenia.

Druhé miesto obsadila pláž a tretiu priečku získala veľká udalosť, na ktorej je vysoké riziko prichytenia!

Štúdia, ktorú má na svedomí portál Sleep Cupid, taktiež ukazuje, kedy nežnejšie pohlavie nad se*om premýšľa najviac. Ráno je to takmer tretina (32,9 %). Doobeda je to bieda, len 8,2 %. Poobede už začína ženuškám brnieť trošku viac a nad erotickými fantáziami uvažuje 42,3 % z nich. Večer je to už prevažná väčšina a nad erotikou rozmýšľa až 78,7 % opýtaných žien.

Až 78,7 % opýtaných žien uvažuje nad svojimi erotickými fantáziami najmä vo večerných hodinách!

Posolstvo tohto výskumu je teda jednoznačné. Vo večerných hodinách zoberte tú svoju niekam na schodisko. Ideálne na také, v blízkosti ktorého bude pláž a nejaká “veľká udalosť”, kde vás môžu prichytiť. Ak dodržíte všetky tieto podmienky, máte takmer isté, že si vrznete. 😀

Zdroj: Sleepcupid.com | Foto: Giphy.com, Depositphotos