Čítali ste spoveď modelky Karin, ktorá tvrdí, že keby bola chlapom, neverila by nikdy žiadnej ženskej? Ak nie, tak si ju určite prečítajte v článku Spoveď modelky Karin: Ak by som bola chlapom, nikdy by som žiadnej žene neverila!. Jej slová majú niečo do seba a aj keď, samozrejme, nemôžeme hádzať všetky ženy do jedného vreca, našli sme tri také, ktoré do neho určite patria. 

Nevera vo vzťahu nie je v dnešnej dobe, bohužiaľ, nič nezvyčajné. Nezvyčajné je to, ak si ju niekto zavesí na krk v prítomnosti svojho partnera. Aby sme boli konkrétnejší, nie pred jeho očami, ale vo chvíľach, keď sa nachádzajú cielene v rovnakom čase na rovnakom mieste. Znie to skutočne bizarne, ale naozaj sme sa stretli s príbehmi, ktoré sa vám budú zdať neuveriteľné. Pravé mená ich hrdinov ostanú pochopiteľne zamlčané – frajeri či manželia dodnes nič netušia. V kútiku duše vám ostáva dúfať, že jedným z nich nie ste aj vy.

Neverná na spoločnej dovolenke

Ak ste zaťažený na pekné tváričky a postavičky, Laura by vám zrejme nebola pochuti. Chudá, ale až príliš, príliš chudá. Taká, že sa jej síce na rukách rysujú svaly, ale ani rici, ani cici, plus na mladú babu má úplne zostarnutú tvár. Ale prejdime k podstate. Minulý rok sa vybrala so svojim snúbencom Michalom na dovolenku k moru. Ak ste sa niekedy vyvaľovali na pláži v jednej z obľúbených dovolenkových destinácií, tak viete, že sa pri vás behom minúty vedia zastaviť aj tridsiati vysmiati predavači všetkého možného, čo sa dá predávať. Keďže Michal veľmi neobľuboval obedné slnko, ktoré je bez tak nebezpečné, ostal vždy ležať pod slnečníkom pri bazéne. Laure sa dovolenka pri bazéne nerátala, preto jej kroky smerovali vždy na pieskovú pláž. A tam sa na ňu zavesil jeden z obchodníkov tmavšej pleti. Áno, černoch, ktorý ju vychvaľoval do nebies a ktorý jej zadarmo venoval aj niekoľko slnečných okuliarov tváriacich sa ako z veľkých módnych domov. Mladej Slovenke to všetko, samozrejme, lichotilo, preto, keď jej navrhol, že o hodinu u neho na izbe, neváhala ani sekundu – veď Michal je aj tak pri bazéne. O hodinu bola na mieste a bez zbytočných rečí sa na seba obaja vrhli – snúbenec, nesnúbenec, Luara svoje lono na spoločnej dovolenke s budúcim manželom venovala náhodnému černochovi, ktorého videla prvýkrát v živote. Po „akcii“ sa vrátila na svoju deku, kde ju už čakal Michal. Na jeho otázku, kde bola, Laura s úsmevom na tvári promptne reagovala: „Bola som ťa hľadať pri bazéne, láska.“

Jej pocity: „Nebolo to prvýkrát, čo som Michala podviedla. Bola to skrátka len túžba, nevnímam to z mojej strany ako neveru, pretože Michala predsa milujem, preto nemám ani výčitky svedomia.“

Neverná na spoločnej chate

Veronike sa stalo niečo podobné, no v jej prípade nehral úlohu žiadny neznámy beach boy prášiaci osamelé turistky na deke. Ona svojho frajerka podviedla so svojim ex. Celé sa to odohralo na chate, kde ako partia oslavovali Silvestra. Ako ste už stihli zrejme pochopiť, Veronika, jej ex Miloš a aktuálny frajer, s ktorým je už tri roky, Robo, sú v jednej bande. Celé osadenstvo chaty okrem Niky a Miloša sa dali poriadne dole a postupne odpadávali do postelí či len tak na zem ako hnilé hrušky. Pri jednej takej hruške, ale alkoholickej, ostali aj oni dvaja. Nevinne si popíjali a spomínali na staré časy a zážitky, ktorých sa počas piatich spoločných rokov nazbieralo hodne. Veronika sa však akosi neudržala, pretože ju premohli emócie v kombinácii s alkoholom. Miloša začala bozkávať, čomu sa on, samozrejme, nebránil a bez nejakého naliehanie pristúpil na jej hru. Zrazu boli na sebe a obaja nahí, mimochodom v kuchyni, kam mohol prísť ktokoľvek. A veru aj prišiel. Našťastie nie Robo, ale ich ďalší kamoš Dušan, ktorý ich nachytal inflagranti. V ten moment obaja vytriezveli a za zapáleného svetla si všetci traja medzi sebou začali vymieňať nechápavé pohľady. Dvojica bývalých zaľúbencov začala Dušana prosiť, nech si obraz z ich erotického zážitku nechá len pre seba. Potom si to každý namieril do svojej izby a Veronika si s plačom ľahla k spiacemu Robovi, ktorému by sa zrejme ani v tom najhoršom sne nezdalo, že si to jeho frajerka rozdáva vo vedľajšej izbe s niekým iným.

Jej pocity: „Strašne som sa na seba za hnevala a ešte stále sa hnevám. Jednoducho som sa neovládla a chcela som aspoň na chvíľu zažiť to, čo kedysi, pretože Miloš ma vedel vždy poriadne rozpáliť a aj keď už spolu dlhú dobu nechodíme, stále k nemu cítim obrovskú príťažlivosť.“

Neverná v spoločnom byte

Dnes je úplne bežné, že mladí ľudia, ktorí ešte nie sú dostatočne finančne zabezpečení, bývajú viacerí na jednom byte. Tak ako aj Lucia s Ferom (obaja pred tridsiatkou), ktorí už síce boli tri roky zosobášení, no keďže ešte nemali žiadne deti, rozhodli sa, že si splácanie hypotéky aspoň čiastočne uľahčia a vezmú na nejakú dobu do voľnej izby v trojizbovom byte študenta. Lucii sa však natoľko zapáčil, že využívala každú jednu chvíľu na to, aby s ním mohla koketovať. Mladý študentík bol z Lucie a jej déčok celý bez seba, ale musel sa ovládať, predsa len – vydatá pani. No v jeden večer, keď sa vrátil v podnapitom stave zo žúrky a Fero v tom čase už dávno odfukoval do periny, si Lucia ešte dokončovala nejaké veci do práce. 20-ročné ucho jej zrazu začalo vyznávať ódy o tom, aká je krásna. Potom ju mladík drzo chytil za kozy, vyhrnul tričko a odštartoval celotelový bozkávací proces. Lucia sa mu bez námietok oddala, neuvedomujúc si, že jej muž by sa mohol kedykoľvek zobudiť a načapať ju, ako je ovinutá okolo niekoho iného. Nič také sa však nestalo, no Luciu zajačik opantal natoľko, že si ním začala uspokojovať svoje se*uálne túžby pravidelne, v čase, keď Fero nebol doma. Po polroku mladíka vyhodili zo školy, takže sa nerozlúčil len so štúdiom, ale aj s Luciou a Ferom.

Jej pocity: „Vtedy to bolo pre mňa dobrodružstvo. Fero mi už neprejavoval takú náklonnosť ako kedysi, preto sa mi páčilo, že po mne niekto tak túžil ako ten študentík. Nešlo však o nič viac, len o se*. A či mi je to ľúto? Čo ja viem – hovorí sa, že čo oko nevidí, to srdce nebolí, takže ani Fera nemá čo bolieť, tým pádom ani mňa.”

Zdroj: Muzskysvet.sk | Foto: depositphotos.com