Jeden odišiel a druhý sa začína vyfarbovať! Potom, čo sa z farmárskeho statku nútene porúčal Matej Jurkovič (41) prebral po ňom štafetu nenávideného muža Vladimír Hudáček. Ten svojim podivným správaním nevytáča už len farmárov, ale neušla pred ním ani samotná moderátorka šou Evelyn (29)! 

Východniar Vladimír Hudáček (37) sa donedávna prejavoval ako tichý, no vcelku pracovitý a pohodový chlap. Jeho správanie po Matejovom odchode sa však rapídne zhoršilo, čo v prvom rade spôsobilo pravdepodobne to, že bol vybraný ako sluha a hneď potom sa začal všetkým naokolo vyhrážať.

V upútavke na dnešnú časť je dokonca jasne počuť, ako prehnane zareagoval na adresu moderátorky Evelyn potom, čo sa ho opýtala, aký má problém. On na to ironicky poznamenal, že si už pripadá ako Matej, lebo ten tiež niekedy nechápal jej otázkam. A z odsledovaného je známe, že Jurkovič nemal s Evelyn práve najlepší vzťah a viackrát sa dostali do rozporuplnej situácie. Ostatní farmári na to zareagovali nepríjemným bučaním a ľudia sú zvedaví, ako si s tým obľúbená moderátorka poradí!

Farma upútavka

Foto|Video: YouTube/Televiziamarkiza