37-ročná švédska futbalová legenda Zlatan Ibrahimovič je okrem frajerských gólov známy aj svojim zmyslom pre humor. A naposledy sa jeho veľké ego opäť prejavilo naplno, keď zverejnil podľa jeho názoru najlepšiu futbalovú jedenástku všetkých čias! 

Zlatan má na svojom konte mnoho výrokov, v ktorých sám seba definuje ako najlepšieho hráča nielen súčasnosti, ale aj celej histórie futbalu. Samozrejme, všetci to berú s rezervou, no vôbec by sme sa nečudovali, keby tomu samotný Ibrahimovič v skutočnosti naozaj veril. A to, čo naposledy pridal na svoj instagramový profil, toto jeho presvedčenie iba zvýrazňuje.

Zverejnil tam totiž fotografiu s popisom, že toto je podľa neho najlepší tím všetkých čias. Na tom by nebolo nič zvláštne, ak by v tíme s názvom Hladní levy (The Hungry Lions) nebol na každom poste práve on sám. Neodpustil si ani poznámku, že premýšľa už len nad trénerom, ale možno by to mohol byť Zlatan. Nuž, sebavedomý Švéd neostal svojej povesti nič dlžný a vy sa môžete na jeho tím teraz pozrieť podrobnejšie. Z tejto jedenástky ide poriadny strach!

Zlatan FC

Zlatan Ibrahimovič najlepšie góly

Foto|Video: Instagram/Zlatanibrahimovic, Twitter, YouTube