Raper Rytmus a jeho nová priateľka Jasmina Alagič zamestnávajú v ostatnom čase svojim čerstvým vzťahom snáď všetky slovenské médiá. O to väčším prekvapením je fakt, že kráľ rapu prijal pozvanie na účinkovanie vo verejnoprávnej televízii. Tu ho vo vyložene ženskej relácii vyspovedala samotná Iveta Malachovská a nezaobišlo sa to ani bez kráľovského “odfajču” v závere inak slušného rozhovoru.

Zmäklo drsnému Rytmusovi pri krásnej Jasmíne srdce? Táto otázka napadne mnohým, ktorí zhliadli júnové vydanie relácie RTVS Dámsky klub, do ktorého raper prijal pozvanie. V programe určenom pre ženy si Paťo zložil imageové okuliare a nechal sa bez reptania vyspovedať známou moderátorkou Ivetou Malachovskou.

Počas interview pôsobil inak kontroverzný raper ako “slušňák”. Prezradil, aké bolo natáčanie filmu I.T so slávnym Pierceom Brosnanom, čo by zmenil na svojom vlastnom časozbernom dokumente, aj to, s ktorým raperom sa koncom roka stretne v ringu. Na konci rozhovoru sa dokonca Malachovská snažila navnadiť aj “diváčky v rokoch” na účasť na hiphopovom festivale.

Tu vznikol naozaj vtipný okamih, ktorý vyrazil dych aj samotnému kráľovi rapu. Malachovská poznamenala, že na festivale vystúpi aj Rytmus a ten hneď reagoval: „Áno, s Kontrafaktom. To je moja kapela.“ Moderátorka sa však nenechala zahanbiť a nasledoval nečakaný odfajč: „To ja viem, ktorá je kapela. To ja náhodou aj tvoje pesničky poznám.“ Rytmusa tak informácia o prehľade Malachovskej v jeho muzikantskej tvorbe úplne odrovnala.

 

Zdroj/Foto/Video: RTVS.sk

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.