Mladá tvár televízie Markíza príjemne prekvapila. Vôbec po prvýkrát sa totiž odhodlala na fotenie odvážnejších snímok pre pánsky magazín. A hoci pôsobí aj ako modelka a v tejto brandži má niekoľkoročné skúsenosti, pred týmto počinom vral mala naozaj rešpekt.

Janka Sláčková začínala ako redaktorka pre TvNoviny a v súčasnosti spríjemňuje úsmevom začiatok dňa divákom Telerána. Možno si ale túto nádhernú brunetku pamätáte aj ako účastníčku finále Miss Slovensko 2014 a zo šou Tvoja tvár znie povedome. Okrem modelingu sa Janka od malička venuje tancu, v ktorom je veľmi úspešná a môže sa pochváliť tanečnými vystúpeniami s hviezdami, ako napríklad Jennifer Lopez, Robbie Williams či Ricky Martin.

Aktuálne sa Janka nechala zvečniť pre magazín Break, a to iba v podprsenke . „Neviem si predstaviť, že by som sa do časopisu vyzliekla. Myslím si, že v mojom prípade by to nebolo ani potrebné, ani pre nikoho zaujímavé. Navyše, každý jeden časopis, v ktorom som, si odkladá moja starká. Čiže neviem si predstaviť, ako by som jej to potom vysvetlila,” povedala kráska z Markízy. No, ale my s týmito tvrdeniami rozhodne nesúhlasíme. Janka, bola by si prekvapená, koľko pánov by si ťa rado pozrelo úplne vyzlečenú. Máme pravdu? 😛

Janka Sláčková

Snímky Janky pre časopis Break si môžete pozrieť >>>TU<<<

Ďalšie naše články nájdete na Manmagazin.sk — TU

Zdroj: Markiza.sk | Foto: Instagram