Nie je to tak dávno, čo sa taliansky milionár Gianluca Vacchi stal internetovou senzáciou. Spolu so svojou priateľkou (teraz už bývalou) natočil niekoľko originálnych tanečných videí pri bazéne, ktoré obleteli svet.

Každý, kto videl tanečky staršieho pána a jeho dračice, si kládol otázku: „Kto, doprd*le, tento šedivý svalovec je?“. Neskôr vysvitlo, že ide o talianskeho milionára Gianlucu Vacchiho, päťdesiatnika, ktorý miluje drahé autá, jachty, módu a krásne mladé ženy. Gianluca si luxusný životný štýl môže dovoliť, keďže je dedičom medzinárodne pôsobiacej firmy Industria Macchine Automatiche, ktorá sa zaoberá balením liečiv či kozmetiky. Navyše, populárny rodák z Bologne rozbehol aj vlastný biznis s hodinkami a podniká vo svete módy.

Tam ale jeho portfólio nekončí, Gianluca totiž najnovšie rozbehol kariéru DJa. Suma sumárum, je logické, že na stále dobre vyzerajúceho a bohatého chlapíka sa lepí mnoho žien. Väčšina by ho rada dostala do postele, iným stačí len fotka.

Spoločnej fotografii s ním neodolala ani známa slovenská playmate a exmoderátorka Zuzana Belohorcová. Tá Vacchiho „ulovila“ na pláži v Miami, kde už bývalá „učiteľka lásky“ niekoľko rokov žije. K potetovanému milionárovi v miniplavkách sa túlila poriadne blízko a k fotke na Instagrame dodala, že Gianluca je fakt cool. To isté si možno myslel aj Gianluca o Zuzkiných dvoch „kamoškách“. 😛

Fotku Zuzany Belohorcovej s Gianlucom Vacchim si môžete pozrieť >>>TU<<<

Ďalšie naše články nájdete na Manmagazin.sk — TU

Zdroj|Foto: Instagram