Sladká blondínka súťažila v prvej sérii Česko-Slovenskej Superstar ešte v roku 2009 ako šestnásťročná. Odvtedy však ubehlo veľa času a z dospievajúcej slečny je dnes nádherná žena, za ktorou sa otočí každý chlap!

Dominika Stará ako účastníčka SuperStar však na hudobnom nebi veľmi nezažiarila, a to aj napriek tomu, že za sebou nechala také mená, ako Monika Bagárová, Markéta Konvičková či Ben Cristovao, ktorých hudba živí podnes. Posledný menovaný si dokonca v poslednej sérii vyskúšal aj úlohu porotcu v tej istej súťaži, čo sa dá považovať za veľký úspech. Rovnako dobre sa darí aj dievčatám, ktoré okrem spevu tešia svojich fanúšikov nejeden raz aj odhalenejšími fotkami.

Dominika však spev krátko po vypadnutí zo súťaže zavesila na klinec a vycestovala do zahraničia. Momentálne tak žije v Amerike a snaží sa preraziť tam. Či sa jej to podarí, zostáva otázne, jej (nielen) spevácke kvality však môžete posúdiť aj sami v priloženom videoklipu, ktorý speváčke vyšiel ešte v decembri minulého roku. Podľa počtu zhliadnutí to však veľmi nádejne nevyzerá. To ale nič nemení na tom, že Dominika vyrástla v krásnu ženu, a tak nás v USA reprezentuje minimálne tým, čím je Slovensko známe snáď po celom svete.

Dominika Stará 2018

Takto vyzerá Dominika Stará po skoro desiatich rokoch

Dominika Stará – Keep it Coming

Foto|Video: Instagram, Facebook, YouTube