Kto by to bol pred pár rokmi povedal, že z toho nevýrazného dievčaťa pripomínajúceho sivú myš raz vyrastie krásna zrelá žena, za ktorou sa otočí každý zdravý chlap. Česká speváčka, herečka a dablérka v jednom Lucie Vondráčková, momentálne žijúca v Kanade, je vo svojich tridsiatich ôsmich rokoch konečne na zahryznutie!

Ktovie, čo jej tak prospieva – je to materstvo, život v Kanade alebo manželstvo s hokejistom Tomášom Plekancom? Ten môže byť každopádne na svoju talentovanú manželku právom pyšný, pretože Lucie narozdiel od iných žien slávnych športovcov neplní iba ozdobnú funkciu svojho partnera. V novom domove ju dnes poznajú už aj ako herečku, a tak sa zdá, že kariéru má sľubne rozbehnutú aj tam.

Luckina postava je aj po dvoch pôrodoch stále dokonalá a vyzerá to tak, že ani blížiaca sa štyridsiatka na tom nič nezmení. Speváčka sa navyše môže pochváliť dokonalými nôžkami, ktoré tak veľmi rada ukazuje v miniatúrnych šortkách. Tie populárnej umelkyni len pridávajú na mladistvom vzhľade, a tak by jej skoro štyri krížiky na chrbte naozaj nikto nehádal.

Lucie Vondráčková

Lucie Vondráčková ako luxusná MILFka

Lucie Vondráčková – Perfect Kiss

Foto: Instagram, Facebook | Video: YouTube