V piatkovom televíznom dueli vypadol z hry o 75 000€ Rastislav Mojsej (40), ktorý prehral s Radovanom Dulínom (38). Hneď potom začal byť okamžite aktívny na svojom instagramovom profile, no zverejnil tam aj naozaj zaujímavú fotografiu, ktorá asi nemala uzrieť svetlo sveta! 

Rasťo Mojsej sa rozhodol odpovedať svojim fanúšikom na Instagrame na všetko, čo ich zaujíma. Jedna z fanúšičiek mu napísala, že mu fandila takisto ako aj Gabrielovi Sedláčkovi (22). Na to Rasťo odpovedal, že ďakujú a zverejnil so svojím najlepším kamarátom z Farmy spoločnú fotografiu.

Potom, čo ho na to upozornil jeden z ďalších fanúšikov, Rasťo napísal, že ide o fotku, ktorá vznikla ešte pred natáčaním, no to by sa vylučovalo s tvrdením súťažiacich, ktorí vraveli, že sa vzájomne vôbec nepoznajú. Prezradil Rasťo teda niečo, čo nemal a vypadne Gabo predčasne alebo sa natáčanie Farmy už naozaj skončilo a mladý východniar je vo finále? To sa s určitosťou dozvieme až v ďalších častiach Farmy, ktorá od zajtra večera opäť pokračuje na Markíze!

Foto: Instagram/Rasťomojsej