„Volám sa Mia, mám 11 rokov, chodím na základnú školu, frajera som ešte nemala, raz som sa tajne bozkávala, ale to nikomu nehovor.“ Takýto popis stál pri fiktívnom profile, ktorý si na jednej sociálnej sieti zriadila odvážna redaktorka TV Markíza Kristína Kövešová.

Redaktorka Kristína Kövešová je známa tým, že sa nebojí zabŕdať do tém, pre ktoré sa často dostáva do situácií ohrozujúcich jej život. Najnovšie sa pustila do reportáže o tom, aké nebezpečenstvo hrozí deťom na internete v podobe úchylných mužov. Na jednej sociálnej sieti si teda zriadila profil 11-ročného dievčaťa. Pár minút nato sa začali ponuky len tak sypať.

Starší muži Mii vypisovali, ako to s ňou chcú robiť, ako sa s ňou chcú pohrať a ďalšie nemenej oplzlé správy, pričom im vôbec nevadilo, že dievča je ďaleko pod hranicou veku, kedy je na Slovensku povolený se*. S jedným si Mia dokonca dohodla stretnutie. Prekvapenie pre úchylného chlapíka prišlo v momente, ako zistil, že namiesto 11-ročného dievčaťa prišla Kristína. Čo je však taktiež šokujúce, že tento magor nezutekal, ale v pohode sa nechával natáčať na kameru.

Ceu reportáž Kristíny Kövešovej si môžete pozrieť — TU —

Zdroj/Foto: noviny.sk